CENNIK JAZD DOSZKALAJĄCYCH

Masz skończony kurs nauki jazdy lecz nie potrafisz wykonywać poprawnie niektórych manewrów i chcesz się doszkolić zanim zapiszesz się na egzamin?

Jesteś niezadowolony(a) z obecnego szkolenia i chcesz zmienić instruktora nauki jazdy?
Masz dosyć robienia łuku „na sposób” i szukasz skutecznej nauki tego manewru to wybierz się na jazdy doszkalające.

JAZDY DOSZKALAJĄCE W RAMACH KURSU

Ten rodzaj spotkań dedykowany jest osobom, które nie ukończyły jeszcze szkolenia podstawowego.
Różne są powody przedłużenia szkolenia podstawowego. Jeden z najczęstszych to po prostu brak wystarczających umiejętności podczas prowadzenia pojazdu przy wykonywaniu zadań egzaminacyjnych.
Innym z którym spotykamy się w naszej praktyce instruktorskiej jest chęć zmiany ośrodka szkolenia kierowców. Coraz częściej dbając o poziom własnych umiejętności zauważamy iż przeprowadzany kurs na prawo jazdy pełen jest niedociągnięć zarówno formalnych, merytorycznych jak i tych o naturze osobistej.
Przepisy umożliwiają nam przerwanie szkolenia i kontynuowanie go w innym ośrodku. Wówczas pozostałą liczbę godzin oraz te podczas których trzeba nadgonić nieprzerobiony materiał w innym ośrodku realizujemy właśnie podczas takich jazd doszkalających.

JAZDY DOSZKALAJĄCE PRZED EGZAMINEM

W związku z dość długim czasem oczekiwań na termin egzaminu dobrze jest skorzystać z dodatkowego spotkania na którym poćwiczysz i przypomnisz jak wykonać zadania i manewry egzaminacyjne.

Podczas takich spotkań doszkalających uzupełnia się również umiejętności z braku których nie zdało się na poprzednich egzaminach na prawo jazdy.

CENA

Kursanci ośrodkaKursanci spoza ośrodka
B90100
B automat90100
B 10h850950
A120130
A1100120
A2110120
C130150
C+E130150
B – English120150

REGULAMIN KURSU UZUPEŁNIAJĄCEGO

Cena pojedynczej jazdy doszkalającej jest kwota za jedną godzinę
praktyczną do danej kategorii powyżej.
Ceny obowiązują od 01.02.2023.

Kurs uzupełniający należy rozumieć jako co najmniej jedno spotkanie na jazdach doszkalających.
Spotkanie na jazdach doszkalających trwa 60 minut.
Organizator szkolenia oświadcza, iż dysponuje kadrą, sprzętem oraz infrastrukturą niezbędną do przeprowadzenia jazd doszkalających przed egzaminem oraz w ramach kontynuowanego kursu na prawo jazdy.
Cena pojedynczej jazdy doszkalającej została ustalona na kwotę 1h = 90 zł.
Kwoty można wpłacać na numer konta: 19 1090 1102 0000 0001 3549 8770

Po dokonaniu wpłaty na konto proszę o maila w celu podania rodzaju kursu, imienia i nazwiska, nr telefonu: biuro@naukajazdyzbyszek.pl

Rezygnację z jazdy doszkalającej należy zgłosić co najmniej 24 godzin przed wyznaczonym terminem spotkania. Zgłoszenie ma odbyć się poprzez wysłanie krótkiej wiadomości tekstowej (SMS) na numer telefonu 500-221-480. W przypadku nie zgłoszenia nieobecności w odpowiednim czasie osoba zamawiająca jazdę doszkalającą zostanie obciążona kwotą 100 zł. Na powyższą kwotę składają się przede wszystkim wydatki poniesione w celu należytego wykonania zlecenia.