O FIRMIE

Nauka Jazdy Zbyszek jest ośrodkiem szkoleniowym kierowców prowadzonym przez wykształconych ludzi z wieloletnim doświadczeniem, którzy chcą przekazać swoją wiedzę na temat prowadzenia samochodu przyszłym kierowcom. Do czekających nas wyzwań związanych z kształceniem obecnych i przyszłych kierowców podchodzimy ze stuprocentowym zaangażowaniem.

 

Chcemy umożliwić wielu osobom zdobycie prawa jazdy. Doświadczony instruktor prowadzi kurs w taki sposób, aby przekazać jak najwięcej teoretycznej i praktycznej wiedzy dotyczącej poruszania się po drodze, a jednocześnie dba o zachowanie życzliwej atmosfery podczas nauki. Wie, jak bardzo stresujące są pierwsze kroki za kierownicą. My to rozumiemy i chcemy dołożyć wszelkich starań, aby doprowadzić Cię do zdania egzaminu państwowego bez niepotrzebnego stresu.

 

Chcemy, aby kierowcy, którzy ukończyli nasz kurs w przyszłości byli bezpiecznymi, ale również pewnymi swoich umiejętności kierowcami. Nasza szkoła to miejsce, gdzie nauka jazdy jest przyjemnością. Tutaj czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra, a nauczanie odbywa się w miłej i przyjemnej atmosferze. Dzięki nauce jazdy w naszym ośrodku zdobędziesz solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym, a także z zakresu obsługi pojazdu. Uczestnicząc w naszych kursach masz możliwość uzyskania uprawnień do prowadzenia pojazdów nawet w ciągu 6 tygodni!

ZDJĘCIA NASZEJ SALI SZKOLENIOWEJ

ZDJĘCIA NASZYCH SAMOCHODÓW