Kacper Lasek
Kacper Lasek
2024-05-27
Bardzo polecam tą szkołę nauki jazdy i jako instruktora Panią Patrycję ????
Nikodem Ciechelski
Nikodem Ciechelski
2024-05-27
Nauka w bezstresowej atmosferze, świetne przygotowanie do jazdy/egzaminu. Polecam i pozdrawiam Panią Patrycję.
Bożena
Bożena
2024-05-24
Gorąco polecam Naukę Jazdy Zbyszek jeśli chcecie zdobyć prawo jazdy i dobrze nauczyć się jeździć. Miałam przyjemność jeździć głównie z Panem Zbyszkiem. Ogrom wiedzy oraz cierpliwości do kursanta. Otrzymałam wiele porad, które przydadzą się w przyszłości. Kilka godzin spędziłam pod okiem Pana Bartka, którego również będę dobrze wspominać. Podziekowania dla Pana Michała za zajęcia teoretyczne oraz odpowiedź na każde pytanie. Wróciłam do tematu prawa jazdy po 16 latach przerwy i lepiej przygotowana być nie mogłam (dziś zdany egzamin ????).
Sebastian Gola
Sebastian Gola
2024-05-21
Po kilkuletniej przerwie od prób zdania praktyki w porodzie ( teorie zdałem bodajże w 2021), wykupiłem 10h doszkalających, żeby te plakietkę w końcu wyrobić. Dzień przed egzaminem i w dniu egzaminu praktycznie przerobiliśmy prawie dokładnie ta sama trasę co miałem na egzaminie. Egzamin zdany, kursant mega zadowolony. Polecam i pozdrawiam. Sebastian
Nikola Ferenc
Nikola Ferenc
2024-05-16
To już drugi kurs ze szkołą Nauka Jazdy Zbyszek, tym razem jednak na kategorię A. Na kursie pierwszy raz miałam styczność z motocyklem, a mimo to zostałam przygotowana do egzaminu perfekcyjnie, co zaowocowało pozytywnym wynikiem egzaminu przy pierwszym podejściu. Serdecznie polecam jazdy z Panem Michałem, który był moim instruktorem ???? Z czystym sumieniem polecam szkołę Nauka Jazdy Zbyszek ????
Nadia Bazarnik
Nadia Bazarnik
2024-05-14
Bez wątpienia najlepsza szkółka w trojmiescie! ????
Dymitr Pogonowski
Dymitr Pogonowski
2024-05-06
Uczyłem się w innej szkole jazdy aczkolwiek nie czułem się przygotowany. Z polecenia siostry oraz przyjaciół udałem się do Pana Zbyszka i każda godzina jazdy sprawiała że czułem się coraz pewniejszy za kierownicą. Dziękuje bardzo, egzamin zdany!
Mateusz Wojciechowski
Mateusz Wojciechowski
2024-04-24
Bardzo fajna szkółka, luźne podejście i mili instruktorzy. :)

Dodaj Swoją Opinię!

Jeśli chcesz pomóc Nam i Innym podjąć odpowiednią decyzję to napisz dla nas krótką opinię.